15.6.2024 PRODEJNA ZAVŘENA!!!

 


Nafukovací čluny RIB Capelli

Společnost byla založena nedaleko městečka Cremona (severní Itálie) v roce 1974. Láska k vodě a řece Pád ve spojení s kreativitou a podnikavým duchem pana Davida Capelli přivedly k založení podniku na výrobu malých lodí, vhodných právě do vod Pádu. Začal tím, že stavěl říční čluny ze skelných vláken s plochým kýlem. Brzy na to se k otci připojil i jeho syn Umberto, který se soustředil primárně na konstrukci a výrobu nových typů sportovních kanoí, které používali vrcholoví sportovci na kanoistických soutěžích. Firma Capelli Boatyard ve Spinadesco se od té doby stala jedním z předních výrobců malých až středně velkých lodí.
Zásadní zlom nastal v Janově na výstavě lodí v roce 1986. Zde Capelli Boatyard představil první 4,7 metru dlouhou loď Fisherman, která byla odbornou i širokou veřejností nadšeně přijata a obdivována.
V roce 1992 firma diverzifikovala svoji výrobu do produkce nafukovacích člunů s pevným laminátovým kýlem (RIB), se smělými ambicemi získání podstatného podílu na trhu lodí v tomto segmentu.
Loděnice Capelli v současné době vyrábí 16 různých modelů laminátových člunů a 29 různých nafukovacích člunů s pevným kýlem.
Svůj úspěch firma Capelli zakládá hlavně na dvou základech: konzistentní kvalita výrobků a organizační struktura výroby s důrazem na efektivitu a moderní technologie.Vaše IP adresa je: 44.222.64.76
Copyright © 2024 AB Profi s.r.o.. Powered by Zen Cart & Zen Cart Czech Support Site